Avatar 2 – nowe zdjęcie ukazuje adoptowanego syna Neytiri i Jake’a Sully’ego

Neytiri i Jake Sully w filmie Avatar
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Avatar 2 ma być filmem poświęconym rodzinie i to właśnie jeden z jej członków pojawił się na oficjalnym zdjęciu w magazynie Empire.

Zdjęcie przedstawia Milesa Socorro, czyli adoptowanego syna Jake’a Sully’ego i Neytiri. Chłopca, na którego mówią Spider, gra Jack Champion. Miles urodził się w bazie wojskowej na Pandorze, był jednak zbyt słaby, aby powrócić na Ziemię; został więc przygarnięty przez parę bohaterów. Zobaczcie, jak ma wyglądać nowa postać w filmie:

Miles jest zaledwie jednym z dzieci, które filmowa para będzie mieć pod opieką. Doczekają się oni także własnego potomstwa. To właśnie rodzina – choć w nowoczesnym wymiarze – ma stanowić główny temat nadchodzącego filmu. Tytuł zapowiada się doskonale i to nie tylko ze względu na 13-letni okres oczekiwania od premiery pierwszego Avatara. James Cameron zrobił wszystko, aby w rzeczywisty sposób nakręcić podwodne ujęcia; trzeba przyznać, że grafiki z planu naprawdę robią wrażenie.

W nowym filmie Jamesa Camerona powrócą: Zoe Saldana jako Neytiri oraz Sam Worthington jako Jake Sully. Oprócz nich na ekranach w Avatar 2 zobaczymy m.in. Stephena Langa, Sigourney Weaver, Oonę Chaplin czy Cliffa Curtisa. Premierę produkcji zaplanowano na 16 grudnia 2022 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie