Avatar 2 na nowych zdjęciach. Podwodne ujęcia robią wrażenie

Avatar
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Na oficjalnym Twitterze pojawiły się zdjęcia z planu filmu Avatar 2. Trzeba przyznać, że podwodne ujęcia naprawdę robią wrażenie.

James Cameron nie zwalnia tempa i rusza stopniowo z promocją 2. części Avatara. Elementem kampanii była rozmowa z Entertainment Weekly, którą zilustrowano ekskluzywnymi zdjęciami z planu. Podwodne sceny prezentują się pięknie; aż trudno uwierzyć, że zaledwie za rok zobaczymy w kinach pełnię możliwości filmowców:

Avatar 2 wejdzie do kin po 13. latach od premiery pierwszej odsłony. Jego akcja także będzie działa się odpowiednio później. Jake Sully oraz Neytiri założyli już bowiem rodzinę i to na niej ma skupiać się fabuła produkcji.

2. część Avatara pojawi się w kinach niemal za równy rok, 16 grudnia 2022. Premierę kolejnych części – Cameron stworzy łącznie 5 filmów w serii – zaplanowano wstępnie w odstępach co dwa lata, czyli na 2024, 2026 i 2028 rok.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie