James Cameron i Sam Worthington znów razem pracują. Nowe zdjęcie z planu Avatara 2

bohaterowie filmu Avatar
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Trwają prace nad filmem Avatar 2. To duże wydarzenie i w związku z tym opublikowano już pierwsze zdjęcia z planu filmowego.

Aż trudno uwierzyć, że od premiery pierwszej części minęło już 12 lat. Obraz Jamesa Camerona nie tylko zdobył szereg nagród (w tym 3 Oscary), ale także w pewien sposób zrewolucjonizował przemysł filmowy. Nic więc dziwnego, że trwają prace nad sequelem; dziwić może jedynie to, że powstaje po tak długim czasie. Fani wypatrują bowiem drugiej części filmu już od 2010 roku, gdy została ona oficjalnie zapowiedziana. Mimo wszystko warto było jednak czekać; ogromne wrażenie robią choćby pierwsze grafiki koncepcyjne, jakie zobaczyliśmy już na początku tego roku.

W Total Film Magazine ukazało się nowe zdjęcie z planu najnowszego filmu. Widać na nim reżysera produkcji, Jamesa Camerona, w towarzystwie jednego z aktorów, Sama Worthingtona. Worthington w Avatar 2 powróci w roli Jake’a Sullyego. Magazyn wskazuje na to, że jest to swoiste spotkanie po latach obu panów i wygląda na to, że przebiega ono w dobrej atmosferze:

Oprócz Worthingtona w nadchodzącej produkcji zobaczymy całą plejadę gwiazd. Wiele z nich powróci w swoich rolach z pierwszej części filmu. W obsadzie znaleźli się m.in.: Zoe Saldana, Stephen Lang, Sigourney Weaver, Cliff Curtis, Oona Chaplin, Michelle Yeoh, a także Kate Winslet.

Avatar 2 do polskich kin ma zawitać 16 grudnia 2022 r. W planach są już także kolejne trzy części produkcji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie