Avatar 2. Zaprezentowana grafika koncepcyjna rozbudza wyobraźnię

0 komentarzy

Grafika koncepcyjna z filmu Avatar 2 zachwyca.

Producent produkcji Jon Landau, za pośrednictwem Instagrama przedstawił projekt graficzny, który stworzony został przez Jonathana Bacha. Widzimy na nim wioskę, wraz z przedstawicielem rasy Na’vi. Miejsce to ma pojawić się w kontynuacji kasowego hitu. O ile pierwsza odsłona w dużej mierze rozgrywała się w lesie, tak sequel ma w większym stopniu zilustrować wody planety Pandora.

W filmie pojawią się tacy aktorzy jak: Sam Worthington, Zoe Saldana, Giovanni Ribisi, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Joel David Moore, Dileep Rao, CCH Pounder, Matt Gerald, Kate Winslet, Cliff Curtis czy Edie Falco. Premiera widowiska została zaplanowana na dzień 16 grudnia 2022 roku.

Fabuła ma koncentrować się wokół Jake’a i Neytiri, którzy założyli rodzinę. Okoliczności zmuszają ich do opuszczania domu, w rezultacie wraz z bohaterami przyjdzie nam podziwiać nieznane dotychczas zakątki Pandory. Twórcy potwierdzają, że protagoniści sporo czasu spędzą na wodzie, w wodzie i wokół wody.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się