Czekacie na Atomic Heart? Twórcy mają świetną wiadomość dla polskich graczy

Atomic Heart w recenzjach. Jak wypada oczekiwany FPS?
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Atomic Heart nie tylko trafi w naszym kraju do pudełek. Twórcy gry, studio Mundfish, na swoim Twitterze potwierdzili, iż tytuł otrzyma również pełną polską lokalizację.

To jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier, choć od dłuższego czasu powstrzymuję ten hype. Wszak w sieci głośno było o rzekomych powiązaniach twórców z rosyjskich rządem i chaosie, jaki panuje w studiu. Co nie zmienia faktu, że gra zapowiada się dość konkretnie.

Atomic Heart – cena, edycje, wersje językowe

Łącznie mamy trzy dobre wiadomości, jeżeli czekacie na Atomic Heart. Pierwszą z nich jest fakt, że w Polsce tytuł ukaże się również w wersji pudełkowej. Zamówienia można składać już teraz w RTV Euro AGD i pewnie wkrótce tytuł trafi również do oferty innych sklepów. Niestety, potwierdzono jedynie wersje na PS5 i Xbox Series X i S, a o edycji PC nie ma ani mowy. Zapewne znów PeCetowcy będą musieli obejść się smakiem i pozostać przy dystrybucji cyfrowej.

Kolejną rzeczą jest cena i tym razem ponownie nie ma przykrych niespodzianek. Nie wiemy, jak przekłada się ona na finalną jakość i długość rozgrywki, ale możemy starać się być dobrej myśli. Produkt wyceniono na 259 zł, czyli w zasadzie standard, ale „po staremu”. Na szczęście nowy próg cen wysokobudżetowych gier tu nie obowiązuje.

Studio Mundfish potwierdziło również, iż ich debiutancki tytuł otrzyma pełną polską lokalizację. Oznacza to nie tylko napisy, ale i również głosy w rodzimym języku. To świetna wiadomość dla graczy, którzy wolą słuchać niż czytać. W końcu dziś nic nie jest pewne i nawet wielcy wydawcy (tak, patrzę na ciebie Capcom) rezygnują ze spolszczania swoich tytułów. Gra zadebiutuje na wspomniane wyżej sprzęty oraz PS4 i Xbox One już 21 lutego 2023 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie