Atomic Heart dostał pierwsze „rozebrane bliźniaczki”

Atomic Heart
Newsy PC

Atomic Heart doczekał się sporej biblioteki modów. Jak można się było tego spodziewać, pojawiły się też pierwsze “rozbieranki” robotów bliźniaczek.

W tym tygodniu na stronie Nexusmods wylądowały dwa pierwsze nude mody do AH. Jeden z nich jest bardziej stonowany i oferuje bliźniaczki tylko lekko roznegliżowane powyżej pasa. Drugi leci po całości, pokazując niemal całe ciała mechanicznych dziewczyn, lecz bez intymnych szczegółów.

Atomic Heart – nude mody były kwestią czasu

To w zasadzie “tradycja” społeczności moderskiej, że po premierze gier z atrakcyjnymi dziewczynami, pojawiają się mody dla dorosłych. Te wspomniane pobierzecie z Nexusmods, lecz żeby je w ogóle widzieć w wynikach wyszukiwania, należy zalogować się do serwisu i w opcjach konta zaznaczyć odpowiednie pole, by wyświetlały się takie treści. Później wystarczy w wyszukiwarce portalu wpisać tytuł gry oraz dopisek nude.

Skoro już przy bliźniaczkach jesteśmy, ostatnio publikowaliśmy zdjęcia oraz filmiki tancerki, która użyczyła ciała wirtualnym dziewczynom. Kto chce zobaczyć, niech zajrzy do poniższej wiadomości:

Wracając do nude modów, golizny nie publikujemy, lecz kilka ocenzurowanych screenów znajdziesz na drugiej podstronie.

Jak wyglądają nude mody do AH? Próbki na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie