Ta dziewczyna użyczyła ciała robotowi z Atomic Heart. “Co za nogi”

Atomic-Heart
Newsy PC PS5 Xbox Series

Choć nie wszyscy grali, lub chcą zagrać w Atomic Heart, to niemal wszyscy kojarzą robo-bliźniaczki, które wzbudziły zainteresowanie jeszcze przed premierą gry.

Atomic Heart to gra dobrze oceniana, ale z problemami natury “narodowościowej”. Stąd nie wszyscy gracze chcą po nią sięgać, a pojawiły się nawet apele ze strony Ukrainy, by tytuł wycofać ze sprzedaży.

Kontrowersji wokół tytułu nie brakuje, co paradoksalnie wzbudza nim jeszcze większe zainteresowanie. Teraz na forum Reddit pojawił się wątek z “bliźniaczkami”, a konkretnie dziewczyną, która wcieliła się w robota. Komentujący podkreślają, że jej uroda jest nadzwyczajna. Najczęściej pojawiającym się komplementem jest zdanie: Co za nogi!

Atomic Heart – oto tancerka, która wcieliła się w robota

Jak się okazuje, ciała użyczyła maszynom tancerka Anita Pudikova, która na co dzień występuje w teatrze Bolshoi. Na jej profilu w serwisie Instagram można odnaleźć nawet filmik z Atomic Heart, przy którym dziewczyna napisała:

Cześć, mam na imię Anita i jestem jednym z tych bliźniaczych robotów w Atomic Heart.

Anita Pudikova, Instagram

Jak wygląda Anita Pudikova? Zobacz zdjęcia i filmik na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie