Gracze są spragnieni robo-bliźniaczek z Atomic Heart. 6-godzinna “taka” cutscenka?

Atomic Heart - długość gry, liczba broni, informacje o rozgrywce
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Mundfish chyba mocno stara się reklamować Atomic Heart. Viralem stał się obrazek sugerujący, że w grze pojawi się erotyczna cutscenka trwająca… 6 godzin.

Rozstrzygnijmy to raz na zawsze – prawda z tą cutscenką czy nie? Dość ciężko w to uwierzyć, także nie dawałbym temu żadnych szans. Mimo wszystko twórcy wzbudzają zainteresowanie wokół produkcji.

Atomic Hearts dostarczy “ciekawego” contentu

Na ostatnim zwiastunie Atomic Heart, a także na poprzednich materiałach, można było zauważyć dwie, ciekawe postacie. Robo-bliźniaczki (zwane po angielsku “Mechanical Ballerina Twins”) wydają się dość istotnymi fabularnie postaciami. Nie wiemy, czy będą one pozytywnie nastawione do gracza, czy to po prostu ciekawie zakamuflowani wrogowie. Wiecie, sednem gry jest w końcu strzelanie, ale z drugiej stront element “miłości” ma też być tu bardzo ważnym tematem.

Viralem stał się obrazek, wedle którego Atomic Heart ma zaoferować 6-godzinną erotyczną cutscenkę z dwiema robo-bliźniaczkami. Obrazek trochę już ma, ale niedawno znów wzbudził spore zainteresowanie na Reddicie. Jego pochodzenie nie jest jednak jasne, a cała ta teoria brzmi kompletnie niedorzecznie, więc nie dawałbym mu wiary. Wielu graczy uważa, że to twórcy chcą w ten sposób wzbudzić zainteresowanie wokół gry.

W końcu Mundfish boryka się z kontrowersjami otaczającymi studio. Do tego deweloperzy jednoznacznie nie wyjaśnili stosunku do wojny w Ukrainie (studio pochodzi z Rosji, ale obecnie zlokalizowane jest na Cyprze). Gracze ciągle zasypują ich pytaniami, więc ci mogą chcieć odwrócić ich uwagę za pomocą… pobudzających wyobraźnię renderów z robo-bliźniaczkami. W końcu gracze regularnie znajdują nowy obiekt zainteresowań. Rzadko zdarza się, że sami twórcy publikują erotyczne obrazki z gry. Sposób działa, bo fani już tworzą własne kompilacje.

Jak jednak zauważyło TwistedVoxel już jakiś czas temu, w grze nie pojawi się aktywność seksualna. Singapurski rating wiekowy wskazuje na “realistyczne modele lalek” czy “nagie postacie ludzkie w szklanych celach, bez wyraźnych szczegółów nagości”, ale to tyle. Także viral może i działa (w końcu sam o tym napisałem), ale warto też dementować tego typu plotki.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie