Twórcy Persona i Shin Megami Tensei szykują sporą grę. Premiera w 2022 roku

Persona 5 - postać
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Firma Atlus ma w rękawie bardzo istotną dla siebie produkcję. Deweloperzy przygotowują duży tytuł, który ukaże się w przyszłym roku.

Informację potwierdził jeden z pracowników studia, Shinjiro Takada. Atlus przygotowuje w tej chwili nieznaną, sporą grę, która ma stać się filarem całego studia. Na tym konkrety się kończą.

Wybrałem „wyzwanie” jako hasło przewodnie na rok 2022, mając nadzieję, że wydamy grę, która stanie się filarem Atlus. Wszyscy w w studiu ciężko pracujemy nad tą grą, aby była interesująca i satysfakcjonująca dla każdego, więc oczekujcie jej z niecierpliwością.

– powiedział Shinjiro Takada w rozmowie z Famitsu

Biorąc pod uwagę, że dopiero co zadebiutowało udane Shin Megami Tensei V, pierwsze co przychodzi na myśl, to kolejna odsłona serii Persona. Na „szóstkę” czekamy dość długo, a jej oficjalna zapowiedź wciąż nie miała miejsca. Pomimo braku kolejnej głównej części serii, marka rozwija się pod postacią licznych spin-offów i odświeżeń.

Możliwe też, że Takada miał na myśli Project Re Fantasy, czyli nową markę od Atlus. Jej zapowiedź ujrzeliśmy jeszcze w 2016 roku i niewykluczone, że debiut zaplanowano właśnie na 2022 rok. Nie jest to jednak nic pewnego i może chodzić o zupełnie inny projekt.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie