FIFA21

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Aston Villa – Liverpool: sensacyjny wynik meczu niczym w FIFA 21

To był prawdziwy mecz czy symulacja z FIFA 21? Wynik meczu Aston Villa – Liverpool bardzo wysoki i zaskakujący jak w grze.

4. kolejka Premiere League była ucztą dla fanów piłki nożnej. Angielskie zespoły strzeliły zdumiewająco dużo bramek – łącznie 41, co daje 4 gole na mecz. Jednakże o wiele większą sensację wywołał wynik spotkania Aston Villa – Liverpool. Gospodarze niespodziewanie wygrali z The Reds i to w taki sposób, jakby ich rywalizacja była przeprowadzona w grze FIFA 21.

Mistrzowie ligi z poprzedniego sezonu dali sobie strzelić 7 bramek, co jest trudne nawet podczas wirtualnego meczu. Piłkarze The Reds mają wysokie statystyki zarówno na murawie jak i na kartach FIFA 21, więc jak to się stało? To bardziej przypominało symulację w serii FIFA niż prawdziwy mecz.

Jakim cudem zespół, który uniknął spadku w lidze, w meczu z Czerwonymi uzyskał wynik 7:2? Na to pytanie nie będzie chyba wstanie odpowiedzieć nawet Jurgen Klopp, trener The Reds. Jak sam podkreślił, jedynym pozytywem po meczu był brak kontuzji wśród piłkarzy.

Trudno wyrokować, czy Liverpool otrząśnie się po porażce, ale jedno jest niemal pewne – kilka takich meczów w sezonie i EA z pewnością obniży oceny zawodnikom i tym samym całemu zespołowi w FIFA 21.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się