Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Assassin’s Creed: Valhalla – krótkie wideo prezentuje zmianę płci postaci

Na temat płci w AC pisano już wiele. W sieci wylądowało krótkie nagranie, które pokazuje ten element w Valhalli.

Assassin’s Creed: Odyssey dawało możliwość wyboru płci na początku rozgrywki. Niedawno twórcy wyjawili, że w najnowszej odsłonie wcale nie musimy decydować o tym, czy chcemy grać Eivor w wersji męskiej, czy żeńskiej, bo da się to szybko zmienić w dowolnym momencie. Wideo pokazuje, jak będzie to wyglądało. Zmiany dokonamy poprzez menu gry.

W AC: Valhalla wcielimy się w postać wikinga i wyruszymy ku zamożnym terenom angielskich królestw, by podbić nowe ziemie, przy okazji uczestnicząc w życiu codziennym wikingów: weźmiemy udział w alkoholowych zabawach, pyskówkach i będziemy jeść ryby.

Assassin’s Creed: Valhalla zadebiutuje 17 listopada na PC, PS4 i Xboksie One, a po premierze next-genów trafi też na kolejne generacje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się