Assassin's Creed Valhalla - Eivor walczy z wrogiem

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Kolejne DLC do Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje już za chwilę

Nowego dodatku do Assassin’s Creed Valhalla należy spodziewać się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Tak przynajmniej sugeruje ostatni raport finansowy Ubisoftu.

Po internecie hula dokument wykazujący osiągnięcia Francuzów za I połowę roku fiskalnego 2022. Oprócz danych dotyczących minionych miesięcy w raporcie pojawiły się informacje na temat planów Ubisoftu na najbliższą przyszłość. Jedna z danych odnosi się do rozwoju ostatniej części Assassin’s Creed.

Na stronie 2 raportu czytamy, że Ubisoft planuje wydać nową zawartość do gry w II połowie obecnego roku fiskalnego. Okres ten kończy się 31 marca 2022, co sugeruje, że dodatek może wyjść w ciągu najbliższych pięciu miesięcy.

W raporcie nie stwierdzono jednoznacznie, o jaką zawartość chodzi. Wedle wszelkiego prawdopodobieństwa informacja dotyczy DLC Dawn of Ragnarok. Nieco ponad tydzień temu pisaliśmy o przeciekach na temat dodatku. Według tych nieoficjalnych informacji DLC przeniesie gracza głęboko w dół: bohater ma trafić do Svartalfheim, czyli podziemnej krainy krasnoludów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%