Kolejne DLC do Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje już za chwilę

Assassin's Creed Valhalla dostanie kolejne, niespodziewane nowości
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Nowego dodatku do Assassin’s Creed Valhalla należy spodziewać się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Tak przynajmniej sugeruje ostatni raport finansowy Ubisoftu.

Po internecie hula dokument wykazujący osiągnięcia Francuzów za I połowę roku fiskalnego 2022. Oprócz danych dotyczących minionych miesięcy w raporcie pojawiły się informacje na temat planów Ubisoftu na najbliższą przyszłość. Jedna z danych odnosi się do rozwoju ostatniej części Assassin’s Creed.

Na stronie 2 raportu czytamy, że Ubisoft planuje wydać nową zawartość do gry w II połowie obecnego roku fiskalnego. Okres ten kończy się 31 marca 2022, co sugeruje, że dodatek może wyjść w ciągu najbliższych pięciu miesięcy.

W raporcie nie stwierdzono jednoznacznie, o jaką zawartość chodzi. Wedle wszelkiego prawdopodobieństwa informacja dotyczy DLC Dawn of Ragnarok. Nieco ponad tydzień temu pisaliśmy o przeciekach na temat dodatku. Według tych nieoficjalnych informacji DLC przeniesie gracza głęboko w dół: bohater ma trafić do Svartalfheim, czyli podziemnej krainy krasnoludów.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie