Assassin's Creed Valhalla niedźwiadek

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla w 60 FPS i 4K na XSX. Ubisoft spełnił obietnicę

Recenzenci publikują pierwsze materiały z Assassin’s Creed Valhalla. Gra działa w 60 klatkach na sekundę na Xbox Series X i wygląda przy tym świetnie.

Pierwsi recenzenci i influencerzy mają już okazję grać w nową odsłonę Assassin’s Creed. Ubisoft obiecał, że gra będzie działać w jednocześnie 60 klatkach na sekundę i w rozdzielczości 4K, co wzbudziło w wielu graczach ekscytację.

Okazuje się, że nie były to słowa rzucone na wiatr. Na Twitterze pojawił się krótki gameplay prezentujący Valhallę na Xbox Series X. Gra wygląda obłędnie i działa w obiecanych 60 FPS.

Warto zwrócić jednak uwagę na fakt, że materiał prezentuje zabawę w dość mało wymagających lokacjach. Ośnieżone szczyty i malutka wioska raczej nie mają szansy specjalnie przycisnąć konsoli.

Ciekawe, jak nowa generacja poradzi sobie z grą w bardziej zaludnionych miasteczkach. Choć specyfikacji XSX i PS5 nie można odmówić mocy, to 4K i 60 FPS w tak ładnej grze brzmi jak małe wyzwanie dla deweloperów. Mimo to, Ubisoft najwyraźniej stanął na wysokości zadania. Oby Valhalla działała równie dobrze nawet w tych bardziej wymagających momentach.

Dodatkowo Ubisoft zaprezentował graczom krótki zwiastun opowiadający o mitologii nordyckiej. Elementy fantastyczne stanowią spory element świata gry i nic dziwnego, że znalazło się dla nich miejsce w kampanii marketingowej.

Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje na rynku już 10 listopada. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series. Premiera na PS5 odbędzie się w naszym kraju dopiero 19 listopada, kiedy to ukaże się nowa konsola Sony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się