Assassin’s Creed Valhalla żyje i ma się dobrze. Niespodziewane nowości trafią do gry

Assassin's Creed Valhalla dostanie kolejne, niespodziewane nowości
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Dwa lata, mnóstwo dodatkowej zawartości oraz niezliczona liczba aktualizacji, a Assassin’s Creed Valhalla żyje dalej. I to nawet jeszcze nie koniec.

Ubisoft w końcu skupia się na rozwoju serii Assassin’s Creed za sprawą wielu nowych gier. W końcu w następnym roku powinniśmy oczekiwać premiery AC Mirage, a jakiś czas później projektu RED. W tym całym zamieszaniu wokół cyklu nie można jednak zapomnieć o Valhalli. Wydany stosunkowo dawno temu tytuł żyje i ma się dobrze cały czas.

Assassin’s Creed Valhalla ma w końcu otrzymać niedługo ostatnie duże fabularne DLC. Tym razem raczej nie będzie to nic, co wrzuci nas do któregoś ze światów z nordyckiej mitologii, a skupione na fabule z „podstawki” rozszerzenie. Twórcy za sprawą „The Last Chapter” chcą zakończyć wszystkie wątki i dokończyć historię każdej postaci w grze, w tym także i Eivora. Pomysł dobry, ale to nie koniec nowości.

Deweloperzy już jutro wydają kolejną aktualizację, tym razem oznaczoną numerem 1.6.1. Patch ma ponownie poprawić działanie gry, wyeliminować bugi, zwiększyć komfort i zawiera wszystko to, z czym zazwyczaj kojarzy się aktualizacje do gier wideo. Ma jednak też parę nowości oraz zawartości, której się nie spodziewaliśmy.

Sporym dodatkiem jest zupełnie nowa opcja kuźni run. Każdy gracze będzie więc mógł wykuwać samodzielnie własne runy, ale Ubisoft nie przedstawił jeszcze zbyt wielu szczegółów na ten temat. Czekamy więc na oficjalny opis patcha, ale w międzyczasie możemy donieść o innych nowościach. Chodzi o kolejny zestaw misji Tombs of the Fallen.

Grobowce są dodatkowymi wyzwaniami w grze, których podejmiemy się pod ziemią. To tak naprawdę olbrzymie zagadki środowiskowe, których rozwiązanie zapewni nam szereg korzyści. Deweloperzy przypominają także, że już 10 listopada rusza kolejna edycja festiwalu Oskoreia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie