Assassin’s Creed: The Ezio Collection vs oryginał z PC. Revelations w starych i nowych szatach

Assassin’s Creed: The Ezio Collection vs oryginał z PC. Revelations w starych i nowych szatach
Filmiki z gier Newsy Polecamy PS4 XOne

Czas przyjrzeć się zmianom, jakie czekają na graczy.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection zadebiutuje 17 listopada na konsolach obecnej generacji (PlayStation 4 i Xbox One), przynosząc ze sobą odświeżone wersje trzech gier: Assassin’s Creed 2, Assassin’s Creed Brotherhood oraz Assassin’s Creed Revelations.

Mogliśmy już zobaczyć, jak wyładniały – w porównaniu z oryginalnymi pecetowymi wersjami – dwa z pierwszych wspomnianych tytułów. W przypadku Assassin’s Creed 2 różnice w grafice są naprawdę spore. Assassin’s Creed Brotherhood również będzie posiadał zauważalne poprawki, a jak sprawa prezentuje się w przypadku najnowszego Revelations?

Tutaj możemy mówić o dobrym porcie z PC. Zobaczcie zresztą sami na porównaniu grafiki, które przygotował YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1. Zestawił on sceny z poprawionego Revelations z takimi samymi, jakie mogliśmy oglądać na blaszakach w maksymalnych ustawieniach. Jak zaznacza sam autor porównania, ciężko powiedzieć jednoznacznie, która edycja wygląda lepiej. Nadchodząca może jednak przeważyć lepszym cieniowaniem czy szczegółowością tekstur. Posiada również nieco inną kolorystykę.

Poniżej najnowsza konfrontacja a zaraz pod nią przypominamy wcześniejsze dotyczące Assassin’s Creed 2 oraz Assassin’s Creed Brotherhood.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie