Assassin's Creed: The Ezio Collection - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed: The Ezio Collection zmierza na Switcha. Co nowego?

Ubisoft potwierdziło, że Assassin’s Creed: The Ezio Collection oficjalnie trafi na Nintendo Switch. Potwierdzono datę premiery i zawartość wydania gry przeznaczonego na konsolę Big N. Trylogia Ezio zadebiutuje na Switchu już 17 lutego.

W pakiecie dostaniemy trzy gry: Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed Brotherhood, and Assassin’s Creed Revelations. Wraz z nimi uzyskamy też dostęp do wszystkich wydanych do nich DLC przeznaczonych dla jednego gracza. Co więcej, w zestawie pojawią się dwa filmy krótkometrażowe: Assassin’s Creed Lineage i Assassin’s Creed Embers. Fani marki otrzymają więc absolutnie kompletną paczkę zawartości dotyczącej Ezio Auditore.

Naturalnie Assassin’s Creed: The Ezio Collection otrzyma też odpowiednie usprawnienia na Nintendo Switch. Ubisoft potwierdza, że gra dostanie HD Rumble, interfejs wspierający obsługę dotykiem i odpowiednio dostosowany do mniejszego ekranu HUD.

Poniżej znajdziecie zwiastun z rozgrywką z Nintendo Switch.

The Ezio Collection to kolejna produkcja kontynuująca trend wypuszczania starszych hitów na Switchu. Miejmy nadzieję, że Ubisoft odpowiednio przystosuje gry do słabszej pod względem mocy konsoli Nintendo i obejdzie się bez problemów z działaniem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się