Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ezio z Assassin’s Creed trafił gościnnie do gry mobilnej [WIDEO]

Ubisoft kultywuje zwyczaj wysyłania swoich głównych bohaterów do innych produkcji. Oto kolejny przypadek.

Trylogia przygód Ezio Auditore da Firenze (AC 2, Brotherhood i Revelations) jest uważana przez wiele osób za najlepszy okres w historii Assassin’s Creed. Ubisoft wie o tym – i dlatego w ramach współpracy z chińskim producentem gier mobilnych Lilith Games używa Ezio do promowania RPG-a AFK Arena.

Bohater trafił do AFK wczoraj i będzie dostępny za darmo przez kolejne sześć dni. Pokazano trailer prezentujący postać, który publikujemy poniżej.

AFK Arena to mobilna gra fabularna z elementami strategii, która przenosi gracza do uniwersum inspirowanego mitami celtyckimi. Odpieramy ataki sił zła, zyskując dostęp do coraz to nowych możliwości i postaci. Tytuł jest dostępny wyłącznie na iOS-a i Androida w module free to play (z mikrotransakcjami).

Opisane odwiedziny Ezio nie są odosobnionym przypadkiem wizyt bohaterów dużych marek w innych produkcjach. Jeśli chodzi o przykłady z podwórka Ubisoftu, to cały czas mówi się o Samie Fisherze z Splinter Cell (w tym tygodniu pisaliśmy, że agent wystąpi w Rainbow Six Siege).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się