Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Odyssey – romanse, brak kultowej broni i nowy gameplay

Deweloperzy ujawniają kolejne informacje o Assassin’s Creed Odyssey, a w sieci ląduje gameplay, w której nasz bohater wykona misję dla Hipokratesa. Zapraszamy do oglądania!

Game Informer dostarcza świeżych wieści o nadchodzącym Assassin’s Creed Odyssey. Redaktor magazynu miał przyjemność porozmawiać z reżyserem gry, Scottem Phillipsem, który przybliżył nam nieco wątek romansowania.

Assassin’s Creed Odyssey – romanse, rozmowy, statek

Jak zaznacza deweloper, w Assassin’s Creed Odyssey znajdzie się sześć osób, z którymi będziemy mogli romansować. Ciekawe jest to, że wybór jednej osoby nie zablokuje nam bliższych relacji z pozostałymi. Słowem – romanse będziemy mogli prowadzić z całą szóstką jednocześnie. Rozmowy będziemy przy tym prowadzić dzięki opcjom dialogowym, podobnie jak ma to miejsce w Wiedźminie 3.

Scott Phillips potwierdził ponadto, że w nadchodzących Asasynach nie zobaczymy broni, z której słynie seria (wysuwane ostrze). Zamiast tego mamy jednak otrzymać coś o wiele lepszego, choć póki co nie ujawniono, o co tak naprawdę chodzi. Dowiedzieliśmy się również, że naszą bazą wypadową będzie statek, na którym usłyszymy szanty.

Assassin’s Creed Odyssey – nowy gameplay

Serwis IGN wrzucił z kolei na swój kanał YouTube trwający ponad 10 minut gameplay z Assassin’s Creed Odyssey. Możemy w nim zobaczyć, jak nasz bohater wykonuje misję dla Hipokratesa, polegającą na odnalezieniu zaginionych pism.

To również dobra okazja, przy przyjrzeć się ekwipunkowi oraz wspomnianym opcjom dialogowym.

Przypominamy, że data premiery Assassin’s Creed Odyssey została ustalona na 5 października tego roku. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%