Assassin’s Creed Odyssey – Meduza vs Kassandra na gameplay’u z Gamescom 2018

Ubisoft prezentuje kolejny fragment rozgrywki z Assassin’s Creed Odyssey. Oprócz eksploracji możemy spojrzeć na zażartą walkę naszej bohaterki z Meduzą.

Gamescom 2018 podrzuca światu nowy gameplay z Assassin’s Creed Odyssey. Materiał został udostępniony przez serwis IGN i pokazuje naprawdę ciekawe starcie Kassandry z mitologiczną Meduzą, której popisowym numerem jest oczywiście zamiana w kamień. Potwór nie działa w pojedynkę i przywołuje do walki swoich popleczników, które dodatkowo utrudniają nasze zadanie. Jeśli nie będziemy wystarczająco szybcy, również skamieniejemy na chwilę, co zwolni nasze ruchy i wystawi na wrogie ciosy.

Reżyser produkcji Scott Phillips zaznacza, że Ubisoft przyłożył się do odrobienia lekcji z mitologii, która będzie stanowiła ważną część Assassin’s Creed Odyssey.

Pamiętajcie, że premiera Assassin’s Creed Odyssey została zaplanowana na 5 października 20180 roku. Tytuł zmierza na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Na kolejną część serii będziemy musieli jednak poczekać nieco dłużej, ponieważ Ubisoft postanowił zrobić sobie kolejną przerwę od Asasynów, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

Polecamy również zerknąć na świetne porównanie Assassin’s Creed Odyssey – vs prawdziwe życie.

Assassin’s Creed Odyssey – gameplay z Gamescom 2018

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.