Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Assassin’s Creed – twórcy robią sobie przerwę

Nie ilość a jakość. Ubisoft zmienia podejście do produkcji. Nowej części Assassin’s Creed nie zobaczymy prędko. Co teraz zrobią twórcy?

Ubisoft podaje, że w 2019 roku nie zobaczymy nowej wersji Assassin’s Creed. Po Odyssey, które będzie dostępne w tym roku, będziemy musieli poczekać dwa lata na kolejną odsłonę. To zapowiedź nowego podejścia do wydawania gier z serii Assassin’s Creed. Teraz każdą kolejną odsłonę będziemy dostawać właśnie co dwa lata.

Powiecie, że już wcześniej była taka sama zapowiedź w postaci Assassin’s Creed Origins, które debiutowało w 2017 roku. Odyssey jest jednak wyjątkiem (premiera rok po Origins), bowiem jak tłumaczy Ubisoft, nad dwoma wymienionymi częściami pracowały dwa zespoły jednocześnie. Dlatego udało się stworzyć dwie części w dość krótkim czasie. Origins, które pojawiło się dwa lata po Syndicate, było zwiastunem nowego cyklu wydawniczego.

W 2019 Ubisoft obiecuje sporo nowej zawartości do Assassin’s Creed Odyssey. Spodziewamy się więc dodatków z uzupełnieniem historii.

Premiera Assassin’s Creed Odyssey będzie miała miejsce 5 października. Produkcja będzie dostępna na PC, PS4 oraz XOne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%