Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Odyssey – ekwipunek, zdolności i walka na nowym gameplay’u

Nadchodzące Assassin’s Creed Odyssey sporo będzie czerpać z gatunku RPG i jeśli chcecie zobaczyć kolejny tego dowód, zapraszamy na nowy materiał wideo od Ubisoftu.

Dopiero co publikowaliśmy 11-minutowy gameplay z Assassin’s Creed Odyssey przedstawiający misję dla Hipokratesa, a w sieci ląduje kolejny, równie ciekawy filmik.

Tym razem mamy możliwość podejrzenia ekwipunku naszego bohatera. Bronie będziemy mogli ulepszać u kowala, a jeśli będziemy chcieli wzmocnić zbroje, udamy się do płatnerza. Assassin’s Creed Odyssey pozwoli też na rozwój zdolności bitewnych, wpływających na walkę i sposób załatwiania przeciwników. Można powiedzieć – niemal jak w rasowym RPG.

Assassin’s Creed Odyssey – romanse, rozmowy, statek

Jak zaznaczają deweloperzy, w Assassin’s Creed Odyssey znajdzie się sześć osób, z którymi będziemy mogli romansować. Ciekawe jest to, że wybór jednej osoby nie zablokuje nam bliższych relacji z pozostałymi. Słowem – romanse będziemy mogli prowadzić z całą szóstką jednocześnie. Rozmowy będziemy przy tym prowadzić dzięki opcjom dialogowym, podobnie jak ma to miejsce w Wiedźminie 3.

Scott Phillips potwierdził ponadto, że w nadchodzących Asasynach nie zobaczymy broni, z której słynie seria (wysuwane ostrze). Zamiast tego mamy jednak otrzymać coś o wiele lepszego, choć póki co nie ujawniono, o co tak naprawdę chodzi. Dowiedzieliśmy się również, że naszą bazą wypadową będzie statek, na którym usłyszymy szanty.

Dajcie znać, czy podoba się Wam takie zbliżanie serii Assassin’s Creed do gatunku RPG, czy uważacie to jednak za krok w złym kierunku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%