Mech i pilot z gry Titanfall 2

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Titanfall 3 kosztem nowego IP, wynika z komunikatu Respawn Entertainment

Prezes Respawn Entertainment opublikował wpis informujący o szukaniu pracownika do pracy przy zupełnie nowej marce. W związku z tym wszystko wskazuje na to, że Titanfall 3 nie znajduje się obecnie w produkcji.

To, co się się dzieje wokół serii Titanfall, przypomina mi czasem brazylijską telenowelę. Pierwsze dwie odsłony skradły serca wielu graczy, aczkolwiek nie zdobyły nigdy takiej popularności, na jaką zasługują.

Dopiero Apex Legends wyniósł uniwersum na wyżyny, jednakże Battle Royale jest tylko spin offem serii i nie posiada nawet tytułowych tytanów. Mimo to, masa fanów z całego świata oczekuje powstania trójki. Niestety, musimy dzisiaj ogłosić wieść zaprzeczającą plotkom, o których pisaliśmy parę miesięcy temu.

Respawn Entertainment szuka pracownika do zupełnie nowego projektu

Niestety, wszystko wskazuje na to, że Titanfall 3 jednak nie jest obecnie w produkcji. Vince Zampella, założyciel i prezes studia odpowiedzialnego za omawianą serię, opublikował tweet w sprawie poszukiwań pracownika na stanowisko software engineera. Nowy nabytek studia miałby pracować z resztą deweloperów nad zupełnie nową marką.

Jest to bardzo przykra wieść dla każdego fana oczekującego trzeciej odsłony Titanfalla. Sam jestem zakochany w jedynce i dwójce, a nawet do dzisiaj pamiętnie wspominam moją przyjaźń z tytanem z kampanii. Liczyłem, że sukces Apexa rozprzestrzeni wśród graczy zainteresowanie odsłonami z głównej serii, a Respawn wykorzysta zarobione pieniądze do produkcji sequela. Mam nadzieję, że to tylko odłożenie planów studia w czasie i w ciągu kolejnych lat usłyszymy o kontynuacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się