Masz PS Plus, odbieraj ekskluzywny prezent w PS Store

Apex-Legends-PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Oto kolejna wyjątkowa paczka, którą mogą odebrać jedynie osoby posiadające abonament PS Plus. Prezent wykorzystamy w niezwykle popularnej darmowej strzelance.

Sony udostępniło w PlayStation Store nowy ekskluzywny prezent dla posiadaczy PS Plus. Wystarczy najniższa wersja usługi, czyli Essential, by go odebrać. Paczka zawiera kilka przedmiotów do popularnej gry sieciowej Apex Legends. Do samej rozgrywki przy tym tytule nie potrzebujemy aktywnego Plusika, ale tylko w abonamencie dostaniemy ekskluzywny pakiet. Warto powrócić do Apex Legends, ponieważ dopiero co wystartował 20. sezon rozgrywek, przynoszący ze sobą sporo zmian i nowości.

Co zawiera paczka PS Plus do Apex Legends?

Jak czytamy w PS Store, oferowana kolekcja obejmuje wyjątkową zawartość dla niektórych broni i legend. Konkretniej, są to następujące gratisy:

  • Dwie skórki postaci (Gibraltar i Vantage)
  • Dwie skórki na broń (PM Volt i Longbow DMR)
  • Dwa sztandary (Gibraltar i Vantage)
Apex Legends: Pakiet Rozgrywki PS Plus
Apex Legends: Pakiet Rozgrywki PS Plus

Obecny sezon Apex Legends: Przełamanie to m.in. nowy system ulepszania legend, zmiany w punktach ewolucji czy matchmakingu, który jest teraz oparty na wartościach PR, a nie rangach. Ponadto osłony osobiste nie są już łupami, więc nie znajdziemy ich na ziemi w Battle Royale. Jak tłumaczy deweloper, zamiast tego wszystkie legendy posiadają pancerz legendy, który zwiększa swoją wytrzymałość na stałe przy każdym awansie. Mamy również zmiany w grach rankingowych, gdzie bardziej jesteśmy teraz nagradzani za ryzyko, a nie za przetrwanie. No, i jest również nowa mapa Składanki: Kopuła Gromu.

Osobom bez aktywnego abonamentu przypominamy, że Sony odpaliło darmowy weekend PS Plus. O szczegółach przeczytacie w tej wiadomości.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie