Cyberpunkowa gra za darmo w Prime Gaming. Odbierajcie już teraz

Amazon Prime Gaming z kolejną grą za darmo! | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Nowa gra za darmo dostępna jest już w ofercie Amazon Prime Gaming. Subskrybenci przypiszą do konta Amazon Games tytuł Blade Assault.

Ostatnio oferta Amazona nie powala, ale gracze i tak mogą zgarnąć szereg ciekawych, a nierzadko wręcz legendarnych pozycji kompletnie bez opłat. Od niedawna każdy może odbierać dwa nowe tytuły, z czego jeden to prawdziwa perełka dla fanów retro. I teraz dostępna jest kolejna produkcja, również dla entuzjastów klasyki.

Nowa gra za darmo dla posiadaczy Amazon Prime Gaming

Tytułem tym jest Blade Assault. Brzmi jak jakaś nazwa pełnego pompy filmu akcji z lat 80. i po części coś w tym jest, ale to gra wideo. Mocno jest stylizowana na pozycje w stylu retro, choć mamy do czynienia z nowoczesnym w duszy rogue-lite’em. Wybierzemy się w podróż do cyberpunkowego świata ukazanego w przepięknej, pixel-artowej grafice. Naszym zadaniem jest oczywiście pokonywanie kolejnych wrogów oraz przeszkód, w tym wymagających sekcji zręcznościowych.

Blade Assault to platformówka akcji 2D z piękną grafiką pikselową, osadzona w osamotnionym świecie science-fiction. Walcz przeciwko skorumpowanemu wojsku Esperanzy jako część sił oporu Undercity. Doprowadź skorumpowanych przed oblicze sprawiedliwości, stając się silniejszym i walcząc u boku swoich wiernych towarzyszy.

– czytamy w opisie gry

Grę zdobędziecie w formie kolejnej pozycji w bibliotece Amazon Games. To jednak nie koniec, bo do końca miesiąca możemy spodziewać się jeszcze jednej darmówki, w postaci Gravitar: Recharged.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie