Oficjalna oferta Amazon Prime Gaming na luty 2024. Kultowe RPG do pobrania już teraz

Amazon Prime Gaming na luty 2024 - lista | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Oferta Amazon Prime Gaming na luty 2024 została ujawniona. Subskrybenci już teraz mogą pobierać pierwszą część kultowej serii Fallout i nie tylko.

Amazon pochwalił się listą nowych gier w ramach usługi Prime na luty 2024. Wiemy, że tym razem oferta skupi się raczej na starszych tytułach i tych znacznie mniejszych. Nie oznacza to, że jest źle!

Amazon Prime Gaming na luty 2024 oficjalnie – lista gier:

  • Fallout (GOG) – dostępne
  • Breakout Recharged (Epic Games Store) – dostępne
  • Missile Command: Recharged (Epic Games Store) – 8 lutego
  • Criminal Archives: Alphabetic Murders – Collector’s Edition (Legacy Games) – 15 lutego
  • Tempest 4000 – 15 lutego
  • Blade Assault – 22 lutego
  • Gravitar: Recharged (Epic Games Store) –29 lutego

Oznacza to, że gracze już teraz mogą za darmo pobierać Fallouta w wersji na GOG-a. Jest to pierwsza część serii, więc docenią ją albo starsi wyjadacze, albo najwięksi fani cyklu. Nie będę ukrywał, że dziś tytuł ten wydaje się mocno przestarzały, ale nadal stanowi flagowy przykład wyjątkowej myśli deweloperskiej w dziedzinie gier RPG. Do tego dostępne jest Breakout Recharged, ale w wersji na Epic Games Store.

Przypominam, że obecnie flagowa subskrypcja Amazona dostępna jest za 50 zł za rok. W ramach tej opłaty zyskujecie dostęp nie tylko do darmowych gier i przedmiotów, ale także darmowej dostawy i opasłej biblioteki filmów i seriali. W razie czego zawsze można wypróbować usługę za darmo przez 30 dni.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie