Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Alba: a Wildlife Adventure to nowa gra od twórców Monument Valley [WIDEO]

Deweloper UsTwo ogłosił prace nad nową produkcją przygodową. Zapowiedź ubogacono krótkim trailerem.

Alba: a Wildlife Adventure to przygodówka, w której jako bohaterka o imieniu Alba trafiamy na śródziemnomorską wyspę w celach rekreacyjnych. Wakacje Alby nie przebiegają jednak bez zakłóceń – dziewczynka napotyka cierpiące zwierzę i decyduje się mu pomóc. Wrażliwość bohaterki otwiera jej drogę do niezwykłej przygody.

Gra zmierza na PC, konsole (nie sprecyzowano, jakie) i platformy mobilne. Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery, ale z danych zamieszczonych w trailerze wynika, że tytuł trafi do graczy już niedługo.

Studio UsTwo znane jest przede wszystkim z Monument Valley – produkcji logicznej z widokiem w rzucie izometrycznym. Seria została bardzo ciepło przyjęta przez graczy i krytyków – pierwsza odsłona cyklu ma w serwisie Metacritic.com średnią ocen 89 procent.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się