Awaria PSN, PS Plus i PS Now. PlayStation potwierdza problemy

ps plus ps now
PS4 PS5

Nie mamy dobrych wieści dla graczy, którzy chcieli spędzić popołudnie na rozgrywce online na PS4 lub PS5. Awaria PSN została oficjalnie potwierdzona przez PlayStation. Usługi sieciowe Niebieskich napotkały spore problemy z działaniem.

W chwili publikacji tego artykułu wielu graczy skarży się na problemy z działaniem PlayStation Network, PS Plus, PS Store oraz PS Now. W efekcie niemożliwe jest między innymi granie w niektóre gry po sieci, wysyłanie wiadomości do znajomych oraz kupowanie gier w formie cyfrowej. Podane problemy nie dotyczą każdego, ale problem jest widoczny u posiadaczy konsol PlayStation z całego świata.

PlayStation potwierdziło na swojej stronie ze statusem usług, że jest świadome obecnych komplikacji. Firma potwierdziła też, że pracuje już nad rozwiązaniem kłopotów z działaniem usług. Nie ogłoszono jednak, kiedy należy się spodziewać naprawienia serwerów. Nie wiemy nawet jak duża jest to awaria i co dokładnie ją spowodowało.

PlayStation PSN PS Plus PS Now - awaria
Status usług sieciowych PlayStation

Awaria PSN może mieć związek z dzisiejszą aktualizacją, która trafiła na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Wprowadzono w niej szereg nowych funkcji oraz udoskonaleń oprogramowania konsol. Niewykluczone, że łatki wpłynęły na dostępność usług PlayStation.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie