Aktualizacja For Honor – Patch 1.05 oraz 1.05.1 i powrót mapy Wysoki Fort

Ubisoft podaje listę zmian.

Jeśli lubicie posiedzieć przy For Honor, mamy dla Was dwie dobre wiadomości. Po pierwsze, deweloper przywraca do gry mapę Wysoki Fort. Już wczoraj zaczęła się ona pojawiać na playslistach graczy.

Jednocześnie Ubisoft wprowadza do For Honor szereg poprawek. Patch 1.05 oraz 1.05.1 zostały zaimplementowane wczorajszego popołudnia, lecz na razie jedynie na komputerach PCWersja konsolwa gry zostanie zaktualizowana tak szybko, jak to możliwe w ciągu następnych kilku dni – czytamy na forum dewelopera.

Póki co, dostępna jest jedynie anglojęzyczna i obszerna lista zmian najnowszej aktualizacji, którą możecie przejrzeć na oficjalnej stronie For Honor w tym miejscu. Poprawki dotyczą m.in. bohaterów, trybów rozgrywki oraz statystyk.

Co wprowadziła poprzednia aktualizacja For Honor?

Pod koniec marca do gry trafił update, dzięki któremu gracze mają zdobywać o 25 procent więcej Stali za skończony mecz, o 33 procent więcej za dzienne wyzwania oraz o 50 procent więcej za rozkazy poboczne. Zgarniemy zatem więcej wirtualnej waluty, szybciej zdobędziemy upragnione upgready i zaoszczędzimy prawdziwą gotówkę.

Ponadto aktualizacja For Honor przywróciła do rozgrywek mapę River Fort, która zniknęła z gry przez problemy ze stabilnością. Update wprowadził też nową zawartość – 12 elitarnych strojów, które możecie zobaczyć na filmiku poniżej.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.