Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 komentarze

Aktualizacja Arma III i duży dodatek Apex od dzisiaj dostępne

Sporo nowości w strzelaninie od Bohemia Interactive Studio.

Premiera dodatku Apex do Arma III już dzisiaj i jeśli chcecie się w niego zaopatrzyć, możecie to jeszcze zrobić z 20-procentowym rabatem np. na Steam. Apex wprowadza do świata gry archipelag wysp Tanoa, którego powierzchnia to około 100 kilometrów kwadratowych. Oprócz tego dostajemy nowe frakcje – siły specjalne NATO czy jednostki ekspedycyjne Pacyfiku. Dochodzi do tego 13 nowych broni, kolejne mundury, nakrycia głowy, plecaki oraz 10 nowych pojazdów (lekkie uderzeniowe i bezzałogowe rozpoznawcze).

Arma III Apex to również nowa kampania przeznaczona do kooperacji, podczas której zwiedzimy m.in. lasy deszczowe, wulkany czy dla odmiany port przemysłowy i slumsy. Zapuścimy się również na teren fabryki przetwarzającej trzcinę cukrową.

Fani Arma III będą mogli dzisiaj pobrać również świeżutką aktualizację gry, wprowadzającą nowe treści, funkcje oraz ulepszenia. Co konkretnie? Listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie tytułu (przewińcie na sam dół).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%