Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Arma 3 Apex: Old Man – nowy scenariusz na 10 godzin z wirusem w roli głównej

Arma 3 Apex dostaje aktualizację, która wprowadza do gry nową fabułę. Tym razem zmierzymy się z nieznanym szczepem malarii.

Arma 3 Apex to płatny dodatek do gry Arma 3, który obecnie możemy kupić na Steam z dużym rabatem. Do 21 kwietnia płacimy za Apex jedynie 26,99 zł. Wspominamy o tym dlatego, gdyż Apex otrzymał właśnie nową aktualizację z fabularnym scenariuszem Old Man. Cóż to takiego?

Arma 3 Apex: Old Man – szczegóły i zswiastun

Zawartość Arma 3 Apex: Old Man była dotychczas dostępna jedynie w formie bety, lecz czas testów się zakończył i DLC pojawiło się w grze oficjalnie.

W Arma 3 Apex: Old Man wcielasz się w rolę emerytowanego legionisty żyjącego na wyspie Tanoa na południowym Pacyfiku. Kiedy nowy szczep malarii wywołuje kolejny kryzys humanitarny, a lokalne władze nie zamierzają rozprowadzać wśród ludności cywilnej skutecznej szczepionki, postanawiamy wkroczyć do akcji.

Arma 3 Apex: Old Man zapewnia – według twórców – ponad 10 godzin zabawy, a nowy scenariusz pozwoli nam zwiedzić tropikalny obszar o powierzchni 100 kilometrów kwadratowych.

Jak zagrać w nową zawartość? Jeśli posiadasz już Arma 3 i rozszerzenie Arma 3 Apex, wystarczy pobrać najnowszą aktualizację Arma 3 (1.98) na Steam. Następnie uruchom grę, przejdź do SINGLEPLAYER w menu głównym, kliknij SCENARIUSZE i wybierz „Old Man”.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%