3 gry za darmo na weekend. Napady na bank, II wojna światowa lub współczesne konflikty

3 gry za darmo na weekend. Napady na bank, II wojna światowa lub współczesne konflikty
Gry za darmo Newsy PC Polecamy

Fani strzelanin, którzy szukają darmowego grania, nie powinni się nudzić w ten weekend. Czekają na nas trzy wielkie produkcje, przy których pobawimy się nie wydając ani grosza.

Zaczynamy od Arma III, którą możemy ogrywać przez najbliższe dni w ramach darmowego weekendu na Steam. Zabawa trwa do 21:00 w niedzielę (29 kwietnia) czasu polskiego. Kto będzie chciał po wypróbowaniu pełnej wersji zatrzymać ją na stałe, będzie mógł kupić Arma III z rabatem 66 proc. Zamiast 149,99 zł za strzelaninę zapłacimy po zniżce 50,99 zł. Obniżona cena obowiązuje do poniedziałku (30 kwietnia), do godziny 19:00 czasu polskiego.

Jeśli zamiast współczesnych konfliktów wolicie klimaty II wojny światowej, powinniście natomiast zainteresować się darmowym graniem w Day of Infamy. Tytuł zbiera bardzo pozytywne opinie na Steam oraz spodobał się recenzentom. Średnia z 10 recenzji zebranych przez Metacritic wynosi 77/100.

Deweloperzy zaznaczają, że wcześniejszy darmowy weekend z Day of Infamy okazał się ogromnym sukcesem i przyciągnął do siebie ponad 200 tysięcy nowych użytkowników. Teraz twórcy gry chcą pobić ten rekord i planują specjalne atrakcje, których możemy spodziewać się od dzisiejszego popołudnia.

Oto dowody, że granie w 4K na PC ma sens i nie kosztuje fortuny

Podczas darmowego weekendu z Day of Infamy będziemy mogli zdobyć więcej punktów doświadczenia w grze, będziemy też świadkami streamów z upominkami, a deweloperzy przedstawią w swoich kanałach społecznościowych sporo trików i porad dla początkujących.

Darmowy weekend z Day of Infamy potrwa do niedzieli (29 kwietnia) godziny 19:00 czasu polskiego. Do poniedziałku, również do tej samej godziny, tytuł kupimy natomiast z rabatem 70 proc. Normalna cena wynosi 71,99 zł, po obniżce wychodzi zatem 21,60 zł.

Trzecia propozycja na darmowe weekendowe granie to również strzelanina, lecz w zupełnie innym stylu. Steam – w ramach szaleństwa w środku tygodnia – proponuje nam darmowe granie w pełną wersję PayDay 2. Możemy pobierać tytuł przechodząc na kartę gry i bawić się za free do godz. 21:00 w niedzielę (29 kwietnia) czasu polskiego.

Jeśli po darmowym szaleństwie spodoba się nam produkcja od studia OVERKILL Software, będziemy mogli kupić tytuł na Steam o 50 procent taniej, czyli zamiast 35,99 zł zapłacimy jedynie 17,99 zł. Rabat obowiązuje do niedzieli (29 kwietnia), do godziny 19:00 czasu polskiego.

Darmowe gry na weekend do pobrania – tutaj je znajdziecie:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie