Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Arma 3 i poprzednie części tylko dzisiaj taniej na Steam

Realistyczna walka na froncie z niezłą przeceną.

W ramach szaleństwa w środku tygodnia platforma Valve oferuje tym razem promocje na tytuły z serii Arma. Trzecią część gry możemy kupić o 50 proc. taniej, czyli za 17,49 € (około 76 zł). O 30 proc. ścięto natomiast cenę Arma 3 z pakietem 4 DLC, a jeśli ktoś zechce sięgnąć po poprzednie odsłony tej serii, powinien zainteresować się Arma X: Anniversary Edition, w którym znajdzie pierwszą część oraz drugą z dodatkami. Tutaj przecena jest większa i wynosi aż 80 proc.

Czym jest Arma 3Doświadcz realistycznej symulacji działań wojennych w ogromnym, otwartym świecie. Jest to najlepsza gra wojskowa na komputery osobiste, udostępniająca liczne elementy gry dla pojedynczego gracza i wieloosobowej, ponad 20 pojazdów i 40 rodzajów uzbrojenia, a także nieograniczone możliwości tworzenia własnych treści. Arma 3 wysyła cię na wojnę – jest autentyczna, urozmaicona i zawiera otwarty świat – tak w skrócie opisano tytuł na Steam.

Zainteresowani promocjami powinni decydować się na zakup jeszcze dzisiaj, ponieważ oferta obowiązuje jedynie do godziny 18:30. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Steam.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%