Strona Rockstar potwierdza, że zapomniana gra “nadejdzie wkrótce”

Projekt, który wydawał się martwy.

Wczoraj w sieci pojawiły się rzekome grafiki z gry Agent od Rockstar, które wywołały kolejną euforię wśród graczy. Jeśli chcecie zobaczyć obrazki, znajdziecie je w tej wiadomości.

Jeden z naszych czytelników zwraca uwagę, że Agent został wymieniony również wśród gier na stronie Rockstar Games Social Club. Przy produkcji można przeczytać dopisek “Już wkrótce”. Zerknijcie na poniższy PrtSc, który uchwyciliśmy. Co prawda Agent wisi tam nie od dzisiaj, lecz warto akurat teraz przypomnieć, że tytuł wciąż czeka w kolejce na wydanie i nie został wyrzucony do kosza.

Ciekawe, kiedy Rockstar otworzy usta w tej sprawie i kiedy Agent wyjdzie w końcu z mroków przeszłości.

Przypominamy, że Agent od Rockstar został zapowiedziany w 2009 roku jako ekskluzywna produkcja na konsolę PlayStation 3. Niestety, tytuł nie został nigdy ukończony i niemal wszelki ślad po nim zaginął.

Agent miał/ma być skradanką, której akcja rozgrywa się w czasach Zimnej Wojny. Gracz, wcielając się w szpiega, zostaje wplątany w intrygę dwóch mocarstw – Związku Radzieckiego i Stanów Zjednoczonych. Nad horyzontem wisi groźba wybuchu III wojny światowej, więc każdy nieuważny ruch może doprowadzić do śmierci milionów istnień.

Agent na Rockstar Games Social Club.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.