Agent od Rockstar pożegnał się z życiem? Take-Two podejmuje zaskakującą decyzję

Agent od Rockstar pożegnał się z życiem? Take-Two podejmuje zaskakującą decyzję
Newsy PS3

Po niemal 10 latach od zapowiedzi gry Agent od Rockstar tytuł zostaje porzucony, albo zmienia nazwę. Takie wnioski można wysnuć po ostatniej decyzji wydawcy, firmy Take-Two.

Jak donosi serwis Gamespot, Take-Two porzuciło znak towarowy Agent, czyli nie odnowiło praw do nazwy. Wygasły one 19 listopada tego roku, ponieważ wydawca nie poprosił o ich przedłużenie. Może to zaskakiwać biorąc pod uwagę fakt, że Agent przez tyle lat był pod respiratorem.

Możliwe zatem, że tajemniczy Agent od Rockstar został definitywnie skasowany. Inną opcją jest zmiana tytułu gry, w związku z czym utrzymywanie Agenta przy życiu stało się zbędne.

Przypominamy, że Agent od Rockstar został zapowiedziany w 2009 roku jako ekskluzywna produkcja na konsolę PlayStation 3. Niestety, tytuł nie został nigdy ukończony i niemal wszelki ślad po nim zaginął.

Premiery gier na nowy tydzień. 11 tytułów wartych uwagi

Agent miał/ma być skradanką, której akcja rozgrywa się w czasach Zimnej Wojny. Gracz, wcielając się w szpiega, zostaje wplątany w intrygę dwóch mocarstw – Związku Radzieckiego i Stanów Zjednoczonych. Nad horyzontem wisi groźba wybuchu III wojny światowej, więc każdy nieuważny ruch może doprowadzić do śmierci milionów istnień.

W 2015 roku do sieci przedostały się screeny oraz grafiki koncepcyjne z gry Agent, które opublikowała osoba zajmująca się tytułem w latach 2009-2010. Następnie, w roku 2017, w sieci pojawiły się trzy obrazki koncepcyjne z gry Agent. Zostały one opublikowane na profilu Bully 2 Info na Twitterze. Wszystko do zobaczenia w galerii poniżej (pierwsze trzy grafiki to te, które pojawiły się w 2017 roku).

Agent od Rockstar

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie