Agent od Rockstar jednak powstanie? Kolejny krok Take-Two

Ciekawe, czy jest szansa na jakiekolwiek informacje o grze podczas tegorocznych targów E3.

Agent zapowiedziano 7 lat temu na PlayStation 3, lecz jak wiemy, studio Rockstar nigdy nie ukończyło prac nad tym tytułem.

Możliwe jednak, że nie został on jeszcze pogrzebany, ponieważ Take-Two ponownie przedłużyło prawa do znaku towarowego na markę Agent. Może to oznaczać, że przyszłość zaskoczy nas wskrzeszeniem projektu, lecz równie dobrze wydawca może po prostu chcieć utrzymać markę w szachu i stąd odnowienie licencji.

Gdyby Agent został przedstawiony podczas targów E3, które startują w połowie czerwca, na pewno byłaby to prawdziwa bomba. Ostatnie wieści o tytule pochodzą z grudnia zeszłego roku, kiedy to do sieci przedostały się screeny i grafiki koncepcyjne z tej zapomnianej gry.

Sądzicie, że Agent jeszcze nie umarł? Przypominamy, że gra miała/ma być skradanką, której akcja rozgrywa się w czasach Zimnej Wojny. Gracz, wcielając się w szpiega, zostaje wplątany w intrygę dwóch mocarstw – Związku Radzieckiego i Stanów Zjednoczonych. Nad horyzontem wisi groźba wybuchu III wojny światowej, więc każdy nieuważny ruch może doprowadzić do śmierci milionów istnień.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: