Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Activision na E3 2018. Oto gry, które na pewno zobaczymy

Activision przedstawia swoją pełną akcji ofertę gier prezentowanych na targach E3 2018, zaplanowanych na dni 12-14 czerwca w LA Convention Center. 

Na stoisku Activision #1001 w Hali Południowej goście imprezy doświadczą pierwszej publicznej możliwości zagrania w hity Call of Duty: Black Ops 4, Destiny 2: Porzuceni oraz Spyro Reignited Trilogy. Fani mogą też spodziewać się w przyszłym tygodniu dodatkowych wieści od Activision, między innymi dotyczących Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Call of Duty: Black Ops 4 na E3 2018

Jeszcze na fali niedawnego najliczniej oglądanego ujawnienia gry w historii serii Call of Duty, Black Ops 4 – tytuł, który oferuje najwięcej możliwości zabawy ze znajomymi w dziejach marki – pojawia się na E3, by zapewnić fanom nowy, grywalny wgląd w tryb wieloosobowy gry, łącznie z nową mapą debiutującą na targach. Black Ops 4 wyróżnia się realistycznymi starciami, wraz z nowymi możliwościami w zakresie dostosowywania broni i postaci oraz taktycznej rozgrywki, jak również szeroką gamą nowych broni, map i trybów, składających się na kompletne doświadczenie multiplayer w stylu Black Ops.

W grze uświadczymy powrotu ikonicznego systemu Pick 10, obok rozlicznych innowacji w korzystaniu z broni, przebiegu walki, regeneracji zdrowia i mobilności postaci. Black Ops 4 zawiera wybór nowych i znanych z poprzednich części Specjalistów. Każdy posiada swoje unikowe uzbrojenie, ekwipunek i styl gry. Gracze będą bardzo silni w pojedynkę, ale jako drużyna staną się siłą nie do powstrzymania.

Call of Duty: Black Ops 4 jest wydawane przez Activision i tworzone przez studio Treyarch z dodatkowym wsparciem od Raven Software oraz pracami nad wersją PC przez studio Beenox. Tytuł ma się ukazać na PlayStation 4, Xbox One oraz PC 12 października. Fani mogą już składać zamówienia przedpremierowe, aby otrzymać dostęp do Prywatnej Bety Call of Duty: Black Ops 4. Black Ops 4 na PC dostarcza w pełni zoptymalizowanej rozgrywki, która po raz pierwszy w historii Call of Duty będzie dostępna wyłącznie poprzez Battle.net, sieciową usługę gamingową Blizzard Entertainment.

Destiny 2: Porzuceni na E3 2018

Tuż po ogłoszeniu Destiny 2: Porzuceni w bieżącym tygodniu, Bungie wraz z High Moon Studios i Activision zaprezentują nowy tryb gry w tej serii pod nazwą Gambit. Gambit to hybrydowy tryb 4 kontra 4, który łączy w sobie elementy PvE z PvP w jedną, epicką bitwę. To nowy sposób na grę w Destiny 2, oferując satysfakcjonujące doświadczenie dla każdego typu gracza – atrakcyjny  dla tych, którzy żyją rywalizacją i nieprzewidywalnością PvP, ale także naturalnie łączący z nimi współpracę znaną z PvE. W dodatku wśród nowych grywalnych elementów znajdą się trzy nowe superzdolności, stanowiące ostateczną demonstrację mocy w grze.

Destiny 2: Porzuceni – Po latach konfliktów to, co ostało się z Rafy, popadło w całkowite bezprawie. Gracze przyjrzą się niedawnym niepokojom na Rafie i zwiedzą nowe regiony, obudzą w sobie nowe moce i zdobędą potężną broń. Odpowiadając na powszechne zapotrzebowanie na głęboką oraz wynagradzającą zawartość końcową, Destiny 2: Porzuceni rozgrywa się w Śniącym Mieście. Ta lokalizacja, pełna sekretów do odkrycia oraz bossów do pokonania, mieści w sobie nowy Najazd i jest pierwszą strefą zaprojektowaną od podstaw tak, by wspierać zawartość końcową. Zgrywając się w czasie z premiera Porzuconych, wszystkim graczom Destiny 2 zostaną udostępnione długo wyczekiwanie zmiany oraz nowe elementy, takie jak nowy system gniazd broni, randomizacji zdobywanych łupów, usprawnienia w systemie modów oraz mnóstwo innych zwiększających satysfakcję z gry ulepszeń.

Destiny 2: Porzuceni będzie można pobrać na PlayStation 4, rodzinę konsol Xbox One włącznie z Xbox One X oraz PC. Wersja dodatku na PC będzie też dostępna wyłącznie przez uznaną sieciową platformę gamingową Blizzard Entertainment – Battle.net.

Spyro Reignited Trilogy na E3 2018

W tym roku fani spędzą zębastycznie czas na E3 dzięki grywalnym poziomom Spyro Reignited Trilogy. Demonstracja na E3 jest pierwszą szansą dla Spyromaniaków, by wzlecieć na nowe wysokości, zaatakować ognistym oddechem i zwiedzać bogate środowisko we wspaniałej oprawie graficznej HD! Fani ucieszą się z możliwości przeżycia na nowo niektórych ze swoich ulubionych momentów Spyro sprzed 20 lat w tej zremasterowanej trylogii, cechującej się poprawionymi środowiskami, zaktualizowanym sterowaniem, nowymi efektami oświetlenia i odtworzonymi scenami filmowymi – wszystko to będzie zaś wierne oryginalnym tytułom z serii.Po raz pierwszy ulubiony smok wszystkich graczy będzie mówił po polsku, ponieważ Spyro Reignited Trilogy ukaże się w naszym kraju z pełną lokalizacją, łącznie z kwestiami odgrywanymi przez aktorów głosowych.

Spyro Reignited Trilogy – Trylogia zremasterowanych gier o Spyro ma premierę 21 września i można ją już zamawiać przedpremierowo na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz konsolach Xbox One od Microsoft, włącznie z Xbox One X! Spyro Reignited Trilogy zapoznaje graczy z w pełni zremasterowaną kolekcją trzech oryginalnych gier o Spyro, które stały się fenomenem popkultury: Spyro the Dragon, Spyro2: Ripto’sRage! Spyro: Year of the Dragon.

Stworzona od podstaw przez głównego developera, Toys for Bob, Spyro Reignited Trilogy dostarcza zabawnej i nostalgicznej rozgrywki, którą fani dobrze pamiętają, wraz z ponad 100 poziomami, usprawnionymi sekwencjami z nagrodami, towarzyszący Spyro gang zwariowanych smoków i innych świrusów (takich jak ważka Sparx, Hunter, Sheila, Agent 9 czy Sgt. Byrd) i wiele więcej.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na E3 2018

Zachęcamy też do śledzenia dodatkowych ogłoszeń od Activision, dotyczących miedzy innymi Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Źródło: Activision, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%