Abandoned - logo gry i zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Czemu pokaz Abandoned był klapą? Twórcy chcieli pokazać coś lepszego, ale się pospieszyli

Przedstawiciel Blue Box Game Studios wytłumaczył, czemu pokaz Abandoned wypadł kiepsko. Studio napotkało ogromne problemy techniczne.

Niedawny pokaz tytułu Blue Box Game Studios to niemała wpadka. Nie dość, że prezentacja została mocno opóźniona, to gracze otrzymali tylko parę sekund enigmatycznego materiału. Co więcej, pokazany filmik wrzucono wcześniej na Twittera studia. Gracze nie bez powodu mocno się wkurzyli i można mówić w tym przypadku o sporym rozczarowaniu.

Reżyser Abandoned, Hasan Kahraman, wyjaśnił w trakcie jednego wywiadu, dlaczego tak wyszło. Twórcy napotkali problemy techniczne i zdecydowali się wrzucić „byle co”, aby udobruchać osoby czekające na zapowiedź.

Zasadniczo, musieliśmy wyciąć trochę materiału z teasera i wiedziałem, że nie jest dobrym pomysłem użycie tego samego filmiku, który mieliśmy na Twitterze i zamieszczenie go tam (w aplikacji – red. ). Ponieważ to dosłownie tylko cztery sekundy materiału i nie daje to zbyt wiele. Ale musieliśmy to zrobić, bo ludzie chcieli dostać patch, prawda? To był nasz pierwszy priorytet – po prostu wypuścić łatkę, ponieważ później będziemy dodawać więcej zawartości.

– powiedział Hasan Kahraman w rozmowie z NME

Rzecz jasna w przyszłości otrzymamy kolejne materiały z Abandoned. Niemniej pierwszy teaser skutecznie zniechęcił wiele osób do śledzenia dalszych losów produkcji. Zobaczymy, czy Blue Box Game Studios się zreflektuje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się