Abandoned - zrzut ekranu ze zwiastuna

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowy horror na PlayStation wkrótce bez tajemnic. Jest data wydania aplikacji Abandoned

Wkrótce przekonamy się, czym w rzeczywistości jest Abandoned. Tajemniczy horror na PS5 niedługo otrzyma specjalną aplikację ze zwiastunem.

O dziwacznym horrorze od Blue Box Game Studios pisaliśmy już parę razy. O ile tytuł sam w sobie nie zapowiada się rewolucyjnie, nie bez powodu wzbudził ciekawość graczy. Jeśli interesują Was teorie spiskowe nawiązujące do gier, moje artykuły opisujące sprawę znajdziecie tutaj oraz tutaj. Na ten moment nie ma sensu rozgrzebywać sprawy.

Jeśli jednak Abandoned przykuło Waszą uwagę i bez domysłów fanów Hideo Kojimy oraz Silent Hill, wkrótce zobaczycie grę w akcji. Blue Box potwierdziło datę wydania aplikacji, w której obejrzymy zwiastuny gry. Będzie ona dostępna 29 lipca, a specjalny „samouczek” zostanie udostępniony 10 sierpnia. Pierwszy zwiastun wykorzystujący aplikację zobaczymy później w sierpniu.

Mamy przyjemność ogłosić, że aplikacja Abandoned Trailers App będzie dostępna do pobrania za darmo dla wszystkich użytkowników PS5 już 29 lipca. Wprowadzenie do niej będzie dostępne 10 sierpnia, a pierwszy zwiastun w dalszej części sierpnia.

– czytamy w tweecie Blue Box Game Studios

Czym będzie rzeczona aplikacja? Twórcy zaznaczają, że jest to coś wyjątkowego i najpewniej mowa o uruchomieniu zwiastuna gry bezpośrednio na naszej konsoli. Taka sztuczka mogłaby pokazać nam, jak prezentuje się ten tytuł bezpośrednio na ekranach naszych telewizorów i monitorów.

Miejmy nadzieję, że wspomniany pokaz zaserwuje nam jakiekolwiek konkrety na temat gry. Póki co twórcy niechętnie dzielą się nowymi informacjami i o samej produkcji wiadomo niewiele. Oby końcowy produkt prezentował się lepiej od pierwszego zwiastuna.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się