EA Play przynosi kolejną zapowiedź. To dopiero będzie ucieczka z więzienia

0 komentarzy

Kooperacyjna zabawa od twórców Brothers: A Tale of Two Sons.

Elektronicy mieli przedstawić podczas EA Play 2017 dwie nowe gry. Pierwszą jest świeże IP od BioWare, o którym przeczytacie tutaj, druga to ciekawie zapowiadająca się gra akcji A Way Out.

Oficjalnie zaprezentowana podczas EA Play 2017 gra A Way Out to dostępna wyłącznie we współpracy (lokalnej lub sieciowej) przygoda, w której wcielasz się w jednego z dwóch więźniów próbujących opuścić miejsce odosobnienia.

Porywająca ucieczka szybko zmienia się w pełną emocji przygodę, z jaką nigdy wcześniej nie mieliście do czynienia. A Way Out to doświadczenie dla dwóch graczy. Każdy z nich kontroluje jedną z dwóch głównych postaci, które wspólnie działają na rzecz ucieczki z więzienia i dowiadują się coraz więcej o swoim życiu poza jego murami.

Gra eksploruje zagadnienia takie jak zaufanie, współpraca i mierzenie się z konsekwencjami swoich decyzji.

Elektronicy zaznaczają, że w A Way Out fabuła ciągle trzyma cię w napięciu, zapewniając stałe, świeże, wyjątkowe i wciągające doświadczenie. Przyjrzymy się życiu osobistemu i motywacji bohaterów gry, obserwując ich interakcje z innymi i mocne, filmowe momenty łączące różne wątki i napędzające podróż postaci.

Premiera A Way Out została zaplanowana na początek 2018 roku.

Źródło: Electronic Arts, opracowanie własne

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się