PlayStation trofea - problem z grą z PS Plus

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Trofea duchy w grze z PS Plus na lipiec 2021. Rozwiązanie jest proste, choć niewygodne

Wiele osób w ostatnim czasie zgłasza nietypowy problem z trofeami z A Plague Tale: Innocence. W największej produkcji z oferty PS Plus na lipiec 2021 gracze nie są w stanie podejrzeć, które puchary już zdobyli.

Na tę nietypową wiadomość natrafiliśmy, przeglądając Reddita. Poniżej możecie zobaczyć jeden z kilku podobnych postów, w którym subskrybent PS Plus żali się napotkaną niedogodnością. Wszystko rozchodzi się o brak wyświetlonych w liście trofeum na liście PSN, choć te wcześniej odblokowano w samej grze.

Na szczęście nie trzeba było długo czekać na znalezienie rozwiązania tej nietypowej niedogodności. Inny posiadacz PS5 i wspomnianej gry odpisał na powyższy w komentarzu:

Trofea nie zostały one jeszcze przesłane na serwery PSN, więc nie będą się synchronizować. Tak samo jest w przypadku wszystkich, musimy po prostu poczekać, aż zostaną dodane i wtedy się zsynchronizują. Jeśli chcesz zobaczyć listę trofeów, możesz to zrobić w trybie offline, wyłączając połączenie sieciowe.

– komentuje chalky_83 pod powyższym wpisie

Dobrze wiedzieć, że błąd powinien być w niedalekiej przyszłości naprawiony. Miejmy nadzieję, że stanie się to już za niedługo, ponieważ takie odłączanie od sieci na chwilę na pewno do najwygodniejszych sposobów nie należy.

Warto wspomnieć, że oczywiście A Plague Tale: Innocence nie jest jedynym rarytasem w ofercie PS Plus na lipiec 2021. CoD: Black Ops 4 bez wątpienia też znajdzie swoje zainteresowanie u wielu graczy. Tego samego raczej nie mogę powiedzieć o WWE 2K Battlegrounds, ponieważ w mojej opinii szczególnie w Polsce ta produkcja nie będzie zbytnio rozchwytywana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się