A Plague Tale: Innocence zadowoli fanów skradanek. Nowy gameplay

Walka ze szczurami w grze A Plague Tale: Innocence może przynieść sporo frajdy. Zerknijcie na nowy fragment rozgrywki.

Asobo Studio oraz Focus Home Interactive prezentują kolejny gameplay z nadchodzącej gry A Plague Tale: Innocence. Tym razem możemy spojrzeć na element skradania i walkę ze szczurami, które są gotowe pożreć wszystko, co tylko nie znajduje się w obrębie światła.

A Plague Tale: Innocence to gra przesiąknięta brutalnością i mrokiem. Odpalając tytuł poznamy historię rodzeństwa osieroconego przez Inkwizycję w alternatywnej wersji XIV-wiecznej Francji. Tytuł nie zamierza jednak odwzorowywać mrocznych czasów w sposób realistyczny, ponieważ spotkamy się tutaj z elementami nadprzyrodzonymi.

Rodzeństwo – Amicia oraz jej młodszy pięcioletni brat Hugo – będą musieli nie tylko przeżyć w świecie opanowanym przez czarną śmierć. Ich głównym celem będzie odnalezienie matki. Zapowiada się ekscytująca przygoda. Oby deweloperzy stanęli na wysokości zadania i dali nam mocny kawałek fabuły!

Data premiery A Plague Tale: Innocence jest zaplanowana na 14 maja tego roku. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: