A Plague Tale: Innocence z brutalnym trailerem o Inkwizycji

0 komentarzy

Dokładnie tydzień przed premierą A Plague Tale: Innocence możemy spojrzeć na trailer gry zatytułowany „Potwory”. Nie chodzi jednak o czworonożne bestie z baśni, lecz wilki w ludzkiej skórze – Inkwizycję.

Asobo Studio oraz Focus Home Interactive wrzucili do sieci kolejny filmik promujący świetnie zapowiadającą się produkcję A Plague Tale: Innocence. Materiał poświęcono Inkwizycji, która będzie naszym największym (oprócz zarazy i szczurów) wrogiem w grze.

A Plague Tale: Innocence przeniesie nas do roku 1349. Królestwo Francji pustoszy zaraza. Amicia i jej młodszy brat Hugo uciekają przed Inkwizycją, wędrując przez wioski zdziesiątkowane przez chorobę. Po drodze będą musieli połączyć siły z innymi młodymi ludźmi, a także unikać stad szczurów za pomocą ognia i światła. Mając jedynie więź, która połączyła ich losy, podczas walki o przetrwanie stawią czoła nieopisanym okropieństwom – czytamy na karcie gry w serwisie Steam.

Data premiery A Plague Tale: Innocence jest zaplanowana na 14 maja tego roku. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się