Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

A Plague Tale: Innocence – premierowy zwiastun i dobre ceny na wersje PS4/Xbox One

Już jutro premiera A Plague Tale: Innocence, zatem pora zerknąć na ostateczny trailer tej wielkiej mrocznej przygody.

Asobo Studio oraz Focus Home Interactive prezentują najważniejszy przedpremierowy materiał A Plague Tale: Innocence, bo to właśnie on ma przekonać niezdecydowanych, że warto postawić na tego konia. Nas klimat A Plague Tale: Innocence kupił już dawno i nie możemy doczekać się premiery. A jak jest z Wami? Jeśli chcecie złożyć pre-order, podrzucamy linki do ofert, gdzie grę w wersji na PS4 lub Xbox One można zgarnąć już za 179,99 zł (wysyłka gratis).

A Plague Tale: Innocence przeniesie nas do roku 1349. Królestwo Francji pustoszy zaraza. Amicia i jej młodszy brat Hugo uciekają przed Inkwizycją, wędrując przez wioski zdziesiątkowane przez chorobę. Po drodze będą musieli połączyć siły z innymi młodymi ludźmi, a także unikać stad szczurów za pomocą ognia i światła. Mając jedynie więź, która połączyła ich losy, podczas walki o przetrwanie stawią czoła nieopisanym okropieństwom – czytamy na karcie gry w serwisie Steam.

Data premiery A Plague Tale: Innocence jest zaplanowana na 14 maja tego roku. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się