Brutalny świat, czarna śmierć i… szczury. Na taką grę przygodową czekamy! Jest gameplay

Gra przygodowa od Asobo Studio zapowiada się fenomenalnie. Zapraszamy na pierwsze fragmenty rozgrywki z A Plague Tale: Innocence. Mroczny klimat po prostu wycieka z tego filmiku.

W sieci pojawił się nieoficjalny gameplay z tytułu A Plague Tale: Innocence. Nieoficjalny, czyli szybko usuwany z YouTube, zatem łapcie poniższe ujęcia, póki dysponujemy jeszcze działającym linkiem!

Produkcja została zapowiedziana w zeszłym roku i według planów dewelopera, premiera gry powinna nastąpić w roku obecnym na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Konkretna data premiery nie jest niestety jeszcze ujawniona.

A Plague Tale: Innocence – premiera w 2018 roku

Spoglądając na poniższy gameplay chciałoby się jednak zagrać jak najszybciej. A Plague Tale: Innocence to gra przesiąknięta brutalnością i mrokiem. Odpalając tytuł poznamy historię rodzeństwa osieroconego przez Inkwizycję w alternatywnej wersji XIV-wiecznej Francji. Tytuł nie zamierza jednak odwzorowywać mrocznych czasów w sposób realistyczny, ponieważ spotkamy się tutaj z elementami nadprzyrodzonymi.

Rodzeństwo – Amicia oraz jej młodszy pięcioletni brat Hugo – będą musieli nie tylko przeżyć w świecie opanowanym przez czarną śmierć. Ich głównym celem będzie odnalezienie matki. Zapowiada się ekscytująca przygoda. Oby deweloperzy stanęli na wysokości zadania i dali nam mocny kawałek fabuły!

Pierwszy gameplay:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.