Niesamowite screeny z finalnej wersji Project CARS i wersja PC w ustawieniach Ultra

Ostateczna wersja gry wygląda świetnie. Zapraszamy do galerii i przypominamy, że wyścigi od Slightly Mad Studios pojawią się w sprzedaży na początku maja.

Po kilku przełożeniach daty premiery gra zadebiutuje 8 maja tego roku i możemy być pewni, że żadnej obsuwy więcej nie będzie. Project CARS zyskało bowiem złoty status, co jest jednoznaczne z tym, że wszelkie prace nad produkcją zostały ukończone.


Niektórzy mają już dostęp do finalnej wersji tytułu, o czym świadczą piękne screeny w rozdzielczości 1080p, które opublikował darkdeus, jeden z użytkowników serwisu Reddit. Sami zobaczcie te ujęcia z kabiny, piękne modele samochodów oraz zmienne warunki pogodowe. Project CARS zapowiada się naprawdę ciekawie.

Jeśli chcecie podejrzeć grę w ruchu, zapraszamy do tego newsa. Warto również zerknąć na ostatnie porównanie Project CARS z prawdziwym wyścigiem, gdzie granica między wirtualnym światem a rzeczywistością została niemal zatarta.

Pamiętajcie, że 8 maja gra pojawi się na PC, PS4 oraz Xboksie One. Nadal nie wiadomo, kiedy światło dzienne ujrzy edycja szykowana na Nintendo Wii U.

Zanim przejdziecie do galerii, zapraszamy na nocny przejazd, w którym główną rolę zagrał super szybki McLaren F1. Filmik pochodzi z wersji gry na PC i został nagrany w ustawieniach Ultra.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet