Ostateczna data premiery Project CARS, trailer i nowy gameplay!

Posiadacze konsol dostaną sporo ustawień graficznych, niemal jak na pecetach.

Wczoraj przypominaliśmy wymagania sprzętowe Project CARS oraz mieliśmy świetny gameplay z wersji gry na PlayStation 4. Dowiedzieliśmy się również, w jakiej rozdzielczości oraz płynności zagramy na konsolach nowej generacji (wszystko w tym newsie). Dzisiaj dokładamy do tego kolejne gorące informacje.


Najpierw Slightly Mad Studios opublikowało na Twitterze tajemniczy wpis ffd700. To symbol koloru złotego, a wszyscy wiemy co to oznacza w kontekście gier – prace nad tytułem zostały ukończone i nic nie zagrozi planowanej na maj premierze!

To jednak nie koniec. Wydawca tytułu (Bandai Namco) potwierdził, kiedy konkretnie tytuł zostanie wypuszczony na rynek. Data premiery Project CARS została zaplanowana na 8 maja. Dotyczy to wersji gry na PC, PS4 oraz Xboksa One. Nadal nie wiadomo, kiedy tytuł wyjdzie na Wii U. Ciągle słyszymy, że nastąpi to w późniejszym okresie tego roku.

Data-premiery-Project-CARS

Publikacji tej oczekiwanej wiadomości towarzyszył nowy trailer, który możecie zobaczyć poniżej. Zaraz pod nim prezentujemy gameplay z edycji wyścigów na konsolę Xbox One. Dodatkowo zespół ekspertów z Digital Foundry donosi, że konsolowy Project CARS dostanie sporo ustawień graficznych. Pogrzebiemy więc w opcjach podobnie jak na blaszakach. Ustawimy nawet takie szczegóły, jak krople deszczu oraz zabrudzenia na szybie, promienie światła czy efekt bloom.

Nowy zwiastun Project CARS

Tak Project CARS prezentuje się na konsoli Xbox One

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet