Zła wiadomość dla fanów Sonica, którzy oczekują nowej gry w wersji PC

SEGA musi dopracować tytuł.

Sonic Mania to wielka gratka dla fanów najszybszego jeża na świecie, zwłaszcza tych starszych, wychowanych na pierwszych częściach Sonic The Hedgehog, którzy mogą podchodzić do nadchodzącej gry sentymentalnie.

Data premiery Sonic Mania została wyznaczona na 15 sierpnia dla PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Switch. Nadal jest ona aktualna, lecz tylko dla konsol.

SEGA informuje, że Sonic Mania w wersji PC zaliczy opóźnienie, ponieważ gra wymaga dalszej optymalizacji, a cały zespół ciężko pracuje, by tytuł zapewnił nam świetną zabawę w dniu premiery. Jeśli zatem czekacie na niebieskiego i chcecie pograć na blaszaku, poczekacie nieco dłużej. Na szczęście obsuwa nie jest tragiczna i tytuł zadebiutuje na Steam w dniu 29 sierpnia.

Na otarcie łez zerknijcie na animowane intro, które otworzy grę Sonic Mania. Zaraz pod nim wrzucamy filmik od dewelopera, w którym, oprócz przekazania złej wiadomości o opóźnieniu gry na PC, możecie zobaczyć również unboxing wypasionej edycji kolekcjonerskiej, z naprawdę dużą figurką Sonica stojącego na konsoli Sega Mega Drive. Piękna sprawa dla osób, które często wracają myślami do minionych lat.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.