Sonic Forces dostaje pierwszy gameplay! Premiera Sonic Mania opóźniona [Aktualizacja]

Dobre i złe wieści dla fanów najszybszego jeża na świecie.

[Aktualizacja]

Podmieniamy trailer Sonic Forces na materiał o dużo lepszej jakości!

[Oryginalna wiadomość]

Zaczynamy od gorszych wieści – Premiera Sonic Mania niestety zostaje przełożona z wiosny na lato tego roku. Przypominamy, że tytuł jest powrotem do klasyki, w którym zobaczymy stare poziomy w odświeżonych (nie tylko graficznie) wersjach oraz całkowicie nowe etapy i światy. Produkcja zmierza na komputery PC oraz konsole PS4, Xbox One i Switch. Na otarcie łez dostajemy nowy gameplay z Sonic Mania, prezentujący Flying Battery Zone w nowej wersji.

Zaraz pod nim znajdziecie jednak prawdziwą bombę! To pierwszy gameplay z Sonic Forces, czyli trójwymiarowej gry z jeżykiem, znanej dotychczas jako Project Sonic 2017. Ten tytuł zostanie wydany w czwartym kwartale tego roku na te same platformy, na których zagramy w Sonic Mania.

Sonic Forces jest rozwinięciem pomysłów znanych z Sonic Colors i Sonic Generations, czyli najlepszych trójwymiarowych odsłon serii. Deweloperzy zaznaczają, że dostaniemy aż trzy rodzaje rozgrywki. Pierwszy to jazda w 3D, drugi pozwoli zagrać jak za dawnych lat, z widokiem z boku, a trzeci… To jeszcze tajemnica i liczymy na naprawdę udaną niespodziankę!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.