Pijany uczestniczył w turnieju CS: GO

Zawodnik CS GO - Danny cxzi Strzelczyk
PC

Nie przypominam sobie, by kiedykolwiek na tak wysokim szczeblu w CS: GO doszło do wyrzucenia zawodnika z zespołu w trakcie meczu. Taka sytuacja jednak miała miejsce wczoraj podczas walki Strife z Made in Brazil w ramach 40. sezonu ESL Challenger League.

Podczas jednego z wczorajszych meczy między wymienionymi drużynami współzawodnicy z pierwszej z nich zaczęli podejrzewać swojego kolegę z zespołu o nietypowe zachowanie. Danny „cxzi” Strzelczyk miał jąkać się i mówić niewyraźnie. Podczas ogrywania spotkania dalej wątpliwości o trzeźwość Amerykanina narastały, kiedy ten zgromadził jedynie 5 fragów.

Wymieniony gracz nie pojawił się już na drugiej mapie, a na jego miejsce wszedł jego kolega z rezerwy. Jak się okazuje, Strzelczyk został zawieszony do końca sezonu w rozgrywkach przez własną drużynę. Powód? Spożycie około 5 drinków na 5 godzin przed rozpoczęciem meczu tego samego dnia – o czym poinformował serwis dus2.us. Jego organizacja ma rozważać możliwość całkowitego zakończenia współpracy.

Sam zawodnik twierdzi, że mimo spożycia alkoholu, w momencie grania meczu był trzeźwy. Przeciwko niemu są jednak nagrania z Team Speaka, które zebrano z meczu przeciwko Made in Brazil. Jak czytamy na łamach wymienionego portalu, te mają zawierać fragmenty z niewyraźną mową zawieszonego zawodnika.

Fotografia: dus2.us

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie