Counter-Strike 2 to w zasadzie pewniak. Ogromne odkrycie w plikach DOTA 2

Counter-Strike 2 to pewniak. Olbrzymi wyciek w plikach DOTA 2
Newsy PC

To chyba największy dotąd wyciek związany z Counter-Strike 2, czyli spodziewaną konwersją gry na Source 2. Teraz pliki pojawił się w… DOTA 2.

Na samym początku wzmianka o pliku wykonywalnym “cs2.exe” pojawiła się w plikach nowego sterownika NVIDIA. I od tamtej pory praktycznie codziennie mamy nowe informacje związane z tą grą. Przez bardzo długi czas twórcy milczeli w sprawie konwersji CS:GO na Source 2. Najwyraźniej jednak nie muszą nas już trzymać w niepewności. Jeżeli pójdzie tak dalej, wątpię, aby Valve miało do pokazania cokolwiek, co nas zaskoczy.

Wczoraj pisałem o słowach insidera związanego z grami tego dewelopera. Ten stwierdził, że gra jest w zasadzie “gotowa na premierę” i powinna zostać pokazana już w tym miesiącu. Wciąż nie jest to jednak nic pewnego. Pewne za to są pliki odkryte w niedawnej łatce do DOTA 2. Popularna MOBA Valve jest zarazem pierwszą grą opartą na silniku Source 2. Nic dziwnego, że właśnie tutaj odkryto sporo ciekawostek dotyczących oczekiwanego CS:GO2 (CS2 czy jakkolwiek zostanie nazwany).

Popularny leaker Gabe Follower 2 wrzucił na Twittera nowe odkrycie. Wygląda na to, że w plikach odkryto wzmianki dotyczące kluczy do skrzynek, modeli postaci graczy, możliwego lootu do zgarnięcia lub innych paczek zawartości. Do tego wszystkiego pojawiły się również sugestie wskazujące na zupełnie nową operację.

Wszystkie te informacje nie wskazują jednak na to, że Counter-Strike 2 faktycznie wyjdzie. Z pewnością wiemy jednak, że wersja gry oparta na Source 2 istnieje bądź istniała. Jeśli jednak nie będziemy aż tak zachowywać dystansu do nowych rewelacji, można śmiało założyć, iż to wszystko jest prawdą, a już niedługo Valve pokaże nam zupełnie nowe oblicze swojego megahitu, czyli Counter-Strike: Global Offensive 2.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie